10 oraz 11 listopada to dni, w czasie których wspominamy oraz oddajemy cześć poległym i walczącym o niepodległość naszej ojczyzny. 10 listopada odbył się tradycyjny przemarsz z Kościoła pw. NP NMP pod kaplicę cmentarną, gdzie uroczyście odczytano apel poległych i wciągnięto na maszt flagę państwową.


