Konkurs dla seniorów "Praca na dawnej fotografii"

Konkurs dla seniorów "Praca na dawnej fotografii"

Sprzęty biurowe, maszyny rolnicze a także inne wyposażenie stanowisk pracy na przestrzeni lat znacznie się zmieniały. Aplikuj.pl organizuje konkurs dla osób, które mają w swoich rodzinnych albumach fotografie przedstawiające ich zawodowe życie w latach młodości. Jeżeli jesteś osobą po 50 roku życia lub bliskim takiej osoby, który może pochwalić się ciekawymi zdjęciami, dowiedz się więcej o tym projekcie.

konkurs 1

Konkurs "Praca na dawnej fotografii" jest akcją mającą na celu przypomnienie dawnych zajęć zawodowych Polaków. Chcemy zobaczyć, jak pracowali Ci, którzy dziś są seniorami. Do konkursu zgłosić można maksymalnie trzy zdjęcia, wysyłając je w formie skanów przez formularz zgłoszeniowy, dostępny na: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie.

Zgłoszenia może dokonać właściciel zdjęć lub upoważniona osoba w jego imieniu. Na Wasze zdjęcia czekamy w terminie od 4 marca do 4 czerwca 2021 roku.

Konkurs przeprowadzany jest w całości przez Internet z dbałością o Wasze bezpieczeństwo. Do wygrania atrakcyjne nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów.

Szczegóły i pełny regulamin projektu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii.